O nás

Již několik let naše organizace ISA a KETS připravuje a uskutečňuje dětské mezinárodní projekty v oblasti kultury a sportu.
Každý náš projekt spočívá v různé tématice, ale vždy směřuje k jedinému: sjednotit všechny talentované děti z celého světa. Pomáháme dětem projevit svojí kreativitu a dosáhnout nejlepších sportovních výsledků.

Děti, kteří navštíví naše filmové tábory, festivaly nebo krasobruslařskou mezinárodní akademii, získají mnoho kamarádů a předpoklad pro komunikační schopnost v různých světových jazycích.
Profesionální práce našeho týmu, trenérů a organizátorů společně s laskavým chováním a individuálním přístupem ke každému jedinci, pomáhá dětem věřit v sebe a své schopnosti, které v budoucnu mohou vést k velkým úspěchům.

Několikrát během roku naše organizace příjímá pod svá křídla více než 250 nových účastníků z celého světa.
Pozorujeme každého našeho účastníka, radujeme se z jeho úspěchů v kreativnosti a sportovní kariéře.

TRÉNINKOVÁ HALA

Krasobruslařské a hokejové tréninkové centrum, kde se konají nejrůznější sportovní tábory, je nejmodernější tréninkový komplex v České republice.

Ve sportovním areálu se nacházejí šatny s toaletami a sprchami, zrcadlové taneční sály a fitness centrum.

Centrum je základem českého národního vrcholového bruslařského a hokejového týmu.

Výhodou našeho centra je, že mezi tréninkovými procesy si sportovci mohou vychutnat českou kuchyni v restauraci, která se nachází přímo nad kluzištěm ve druhém patře.

NAŠE MISE A CÍL

Naše organizace ISA vytvořila v Praze celoroční dětské tábory pro děti z Evropy i světa.

Náš mezinárodní tým trenérů ISA se skládá ze slavných krasobruslařů a choreografů z Ruska a celého světa.

Všichni naši trenéři mají v Rusku jedinečnou techniku ​​bruslení a jsou bývalými žáky známých a legendárních trenérů jako například: Viktora a Mariny Kudryavtsevych, Nikolaje Morozova, Igora Pashkeevičova, Alexeje Mishina a tak dále.

Úkolem naší organizace je vychovat mladé bruslaře, poskytnout profesionální pomoc při zdokonalování jejich techniky skluzu a skákání, přípravu na mezinárodní závody a pomoc při vytváření nových a tvůrčích programů pro vítězství v mezinárodních soutěžích ISU.

Tým trenérů ISA je ochoten pracovat zvlášť s každým sportovcem.

Zajímáme se o všechny naše mladé krabruslaře, snažíme se sledovat jejich první výkony v soutěžích a věříme v úspěch každého z nich!

V tomto roce 2018 se v našich táborech zúčastnilo více než 250 krasobruslařů z 48 zemí světa!

Budeme rádi, když se náš okruh přátel rozšíří, což znamená, že úroveň důvěry v nás a práci našich trenérů zvýší!

Těšíme se na vás!